تازه ترین خبرها

برگزیدگان جشنواره عکاسی چادرهای آسمانی 15 شهریور معرفی می شوند

برگزیدگان جشنواره عکاسی چادرهای آسمانی 15 شهریور معرفی می شوند      

نخستین جشنواره «عکاسی مردمی و تخصصی چادرهای آسمانی» با دریافت یکهزار و 120 اثر از ۶۰۲ هنرمند روز 22 مرداد به کار دریافت آثار پایان داد و بلافاصله  وارد مرحله  داوری آثار شد.

به گزارش ستاد خبری نخستین جشنواره عکاسی مردمی و تخصصی چادرهای آسمانی، جلال عطارزاده، دبیر این دوره از جشنواره با اعلام این خبر گفت: هم اکنون سه داور این جشنواره، مجتبی آقایی، افشین شاهرودی و بابک فروتنی به صورت همزمان از طریق  سامانه فراخوان¬های اینترنتی آرت¬آنلاین مشغول بررسی آثار دریافتی جهت انتخاب آثار برتر در دو بخش تخصصی و مردمی هستند.

وی افزود: مرحله اول این داوری تا پایان روز پنج¬شنبه ۵ شهریور به پایان می¬رسد و از روز شنبه ۷ شهریور داوران به  جمع بندی نتایج اقدام نموده و تا ۱۲ شهریور نتیجه نهایی به دبیرخانه جشنواره اعلام می¬شود و در نیمه دوم شهریور نتایج از طریق رسانه¬ ها اعلام می¬شود.

به گفته این مدرس دانشگاه، جوایز برگزیدگان این جشنواره، مهر ماه سال جاری طی مراسمی با حضور هنرمندان و مسئولان فرهنگی و فرماندهان نیروی انتظامی در تهران اهدا می‌شود.

بر اساس اعلام دبیرخانه جشنواره جوایز در نظر گرفته شده برای بخش حرفه‌ای و تخصصی به شرح زیر است: نفر اول: لوح افتخار و مبلغ چهل میلیون ریال وجه نقد، نفر دوم: لوح افتخار و مبلغ سه میلیون ریال وجه نقد و نفر سوم: لوح افتخار و مبلغ دو میلیون ریال وجه نقد.

همچنین در بخش مردمی این جشنواره نیز به پنج عکس برگزیده هیئت داوران، پنج جایزه دو میلیون ریالی اهدا می‌شود.

این مدرس هنر دانشگاه شریعتی، در پایان تاکید کرد: دبیرخانه این جشنواره با قدردانی از همه عزیزانی که در شکل‌گیری، اطلاع‌رسانی و مراحل بعدی این جشنواره مساعدت و همکاری کردند، آماده دریافت نظرات و پیشنهادات در خصوص برگزاری دومین جشنواره چادرهای آسمانی است و هموطنان عزیز می‌توانند نظرات خود را در پایگاه اینترنتی عزیزستان به نشانی اینترنتی info@.azizestan.com-www.azizestan.com صفحه اختصاصی چادرهای آسمانی درج کنند.